Відбілювання зубів

Відбілювання зубів – це ефективний та безпечний спосіб покращити колір та вигляд Вашої посмішки. Процедура відбілювання допомагає видалити плями, жовтяння та інші ознаки забарвлення зубів, повертаючи їм природний блиск та білизну.

Професійна система відбілювання Magic Smilе
Сяюча посмішка

Magic Smile відбілювання зубів

Процедура відбілювання зубів дає можливість отримати білосніжну посмішку, яка розкріпачує людину у спілкуванні з близькими людьми, друзями та колегами. Відкрита сяюча усмішка додає впевненості у собі і дозволяє внести елемент позитиву навіть у найскладніші ділові переговори.

Реклама відбілюючих продуктів пропонує різні засоби, які допомагають вибілити зуби, наприклад, у домашніх умовах. Однак такі процедури в кращому разі не приносять тривалого ефекту, а в гіршому – завдають непоправної шкоди емалі.

Не завжди вдається зберегти природну білизну зубної емалі, оскільки вживання фарбуючих продуктів харчування, напоїв та куріння впливають на її колір. Іноді зуби можуть мати відтінки, які не задовольняють людину. З цих причин виникає бажання висвітлити емаль.

Технологія

Magic Smile – науково підхід з незвичайним ефектом магії

Якщо вам потрібне професійне відбілювання зубів у стоматолога, ви можете отримати професійні послуги, що відповідають усім сучасним вимогам щодо безпеки цієї процедури, комфорту під час її проведення та довгостроковості отриманого результату.
У стоматологічному центрі iOrtho ми пропонуємо нашим пацієнтам один із найбезпечніших методів відбілювання зубів – систему Magic Smile. Кожен пацієнт нашої клініки отримує персональний підхід і може пройти низку рекомендованих процедур перед відбілюванням, включаючи:

лікування карієсу;
видалення зубного нальоту;
зміцнення емалі – фторування (за потреби).

Відбілювання Magic Smile: наука створення сяючої посмішки

За допомогою Magic Smile створюється ефект чарівної посмішки, що звучить дуже привабливо. Результат вражає: зуби стають білішими лише після одного сеансу, без зусиль з боку пацієнта. Але якщо розглянути технологію детальніше, стає зрозуміло, що немає ніякої магії, а все базується на хімічних реакціях.

Головний компонент – гель Magic Smile, який містить унікальний набір відбілювальних речовин:

 • Карбамід-пероксид 44%;
 • Перекис водню 38%;
 • Перекис водню 25%.

Для активації гелю використовується спеціальна LED-лампа MagicLightPro, яка отримала сертифікацію в Україні та виступає в ролі каталізатора.

Процедура відбілювання у кількох кроках

Тепер давайте розглянемо етапи застосування чарівності в дії. Відбілювання зубів – це поетапний процес:

 1. Стоматолог оцінює стан зубів та відтінок емалі за допомогою спеціальної шкали Vita.
 2. Пацієнт надягає захисні окуляри, обличчя захищається серветкою, і лише область рота залишається відкритою. Губи змащуються зволожуючим кремом, щоб уникнути пересихання шкіри.
 3. Лікар встановлює розширювач рота, відомий як ретрактор, та обробляє ясна спеціальним гелем, що захищає слизову оболонку від випромінювання лампи.
 4. На зуби наноситься гель Magic Smile.
 5. Наступний етап – відбілювання зубів світлодіодною лампою з холодним синім спектром світла.
 6. Процедура нанесення гелю та опромінення лампою повторюється тричі протягом одного сеансу.
 7. Після відбілювання стоматолог очищає ротову порожнину пацієнта від залишків гелю, видаляє ретрактор та захисні засоби.

Кульмінація процедури – оцінка результату відбілювання за шкалою Vita. Пацієнт у захваті реакція, коли бачить свої зуби в дзеркалі.

Імплантація зубів

Особливості імплантації зубів

Імплантація зубів – це сучасний та надійний метод відновлення втрачених зубів який поверне Вам здорову та красиву посмішку. Під час цієї процедури наші досвідчені стоматологи вставляють титанові імплантати в кісткову тканину, які служать як стійка основа для нового зуба.

Ціни на Терапію

ПослугаЦіна
Консультація лікарябезкоштовно
Пломбування зубавід 1350 грн
Художня реставрація зубавід 2200 грн
Лікування каналів зубавід 2500 грн
Професійна чисткавід 1500 грн
Відбілювання зубів3000 грн за дві щелепи

Наші послуги

Ми пропонуємо нашим відвідувачам всі види естетичних та лікувальних стоматологічних послуг

Звʼязок з нами

Гарна посмішка – одна з ознак успішної людини!

Запишіться до нас, щоб провести діагностику та отримати повну консультацію.  Scroll to Top