Акція на відбілювання зубів Magic Smile


Зустрічайте весну з iOrtho і будьте сліпучі! З 1 по 25 березня запрошуємо на відбілювання зубів Magic Smile за спеціальною ціною.

У вартість входить:


Зустрічайте весну з iOrtho і будьте сліпучі! З 1 по 25 березня запрошуємо на відбілювання зубів Magic Smile за спеціальною ціною: 1 щелепа 1300 грн. замість 2000 Грн 2 щелепи 2200 грн. замість 3700 грн Економте до 40% і сіяйте цієї весни! Magic Smile – безпечна і ефективна комплексна система відбілювання зубів, розроблена в США.
Відбілювання Magic Smile – це оптимальний баланс між чутливістю зубів і максимальним результатом. Такий результат досягається завдяки застосуванню комбінації новітніх формул відбілюючих гелів. Відбілювання здійснюється без використання абразивів, кислот і ультрафіолету. Процедура відбілювання займає 30 хвилин і є безболісною, завдяки застосуванню спеціальної LED лампи, яка активує відбілюючі гелі. Особливістю застосування такої лампи є низька температура світлових хвиль, що дає можливість провести процедуру безболісно, ​​не пошкоджуючи при цьому слизову оболонку і не нагріваючи емаль зубів. Дотримання всіх процедур і рекомендацій лікаря-стоматолога дозволяє досягти результату відбілювання до 9 відтінків, який може тривати до 3-х років! Записуйтеся вже сьогодні.

Хочете записатися?


Для запису на онлайн консультацію заповніть форму

МИ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

c 2019 iOrtho. All Rights Reserved.

Вам посміхнулася удача - безкоштовна консультація ортодонта і 3Д-дизайн посмішки!

Тільки з 8 по 14 листопада - забронюйте для себе час.

Залишилися питання?

Напишіть свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо.