iOrtho - експерт в ортодонтії

Виправлення прикусу будь-якої складності, 3D-дизайн посмішки за 10 хвилин на першій консультації, розстрочка на лікування. Наші фахівці світового рівня допомогли більш ніж 8000 щасливим пацієнтам.

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК

Чому iOrtho?

Стоматологічний центр iOrtho створений для того, щоб забезпечити найбільш ефективне лікування ортодонтичних проблем у дорослих і дітей з застосуванням технології Invisalign®. Ми подбали про те, щоб нашим пацієнтам було максимально комфортно проходити лікування. Саме тому ми використовуємо тільки сучасне запатентований обладнання.

Найкраща ціна на Invisalign в Україні!

До 31 січня 2022 р. знижка -50% на консультацію досвідчених ортодонтів та 3D-сканування зубного ряду! Найкраща ціна на елайнери Invisalign в Україні.

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Чому нам можна довіряти?

surface

Оригінальна продукція

Наш стоматологічний центр успішно працює з компанією "Align Technology" і використовує тільки оригінальну продукцію Invisalign.

surface

Повний комплекс послуг

Ви отримуєте повний комплекс послуг при одноразовій оплаті. У вартість включено ВСЕ консультації лікаря, матеріали та коригування та ін.

surface

Оригінальна продукція

Наш стоматологічний центр успішно працює з компанією "Align Technology" і використовує тільки оригінальну продукцію Invisalign.

surface

Гарантія - 5 років

Термін лікування може варіюватися, залежно від складності ситуації, але Ви завжди можете звернутися до фахівця за додатковою консультацією.

surface

Сучасне обладнання

Ми використовуємо найсучасніше обладнання, забезпечуючи повну стерильність медичних інструментів і максимальну ефективність лікування.

surface

Індивідуальний підхід

Ви завжди будете відчувати себе комфортно, завдяки уважності і чуйності нашого персоналу.

Наше пріоритетне спрямування

Унікальна технологія
виправлення прикусу Invisalign

Естетичність

Прозорі і тонкі елайнери Invisalign непомітні для оточуючих. Ви не будете переживати про свою зовнішність і зможете вільно спілкуватися з людьми, вирішуючи ділові або особисті питання.

Комфорт

Набір кап виготовляється персонально для кожного пацієнта. Перед розробкою індивідуального набору проводиться високоточна діагностика зубного ряду за допомогою унікальної програми ClinCheck.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Комфорт

Вже на початковому етапі можна побачити, якими будуть результати леченія.Благодаря тривимірному проектування моделі зубного ряду, ви бачите, чого вдасться досягти завдяки носінню елайнеров.

Ефективність

Капи необхідно самостійно знімати для якісної чистки зубів і прийому їжі. Також ви можете тимчасово зняти елайнери для будь-яких особливих випадків.

Відгуки наших клієнтів

 • Лікування проходила в клініці IOrtho. Персонал чуйний і дуже приємний. У клініці домашня зупинка, грає дуже приємна музика. Доктора високо кваліфіковані та дуже добрі, приходила і йшла з посмішкою на обличчі. При лікуванні надають знижки на деякі процедури. Раджу кожному відвідати цю клініку!

  item

  Юлія Піскунова

 • Після лікування в клініці "IOrtho" рекомендую її всім друзям. Персонал добрий і чуйний, красиве світле приміщення, завжди грає приємна музика.

  item

  Саша Острікова

 • Виправляю прикус, американськими капами інвізілайн в цій клініці. Всім рекомендую! Дають найкращу ціну.

  item

  Олена

Відгуки наших клієнтів

Лікування проходила в клініці IOrtho. Персонал чуйний і дуже приємний. У клініці домашня зупинка, грає дуже приємна музика. Доктора високо кваліфіковані та дуже добрі, приходила і йшла з посмішкою на обличчі. При лікуванні надають знижки на деякі процедури. Раджу кожному відвідати цю клініку!

item

Юлія Піскунова

Після лікування в клініці "IOrtho" рекомендую її всім друзям. Персонал добрий і чуйний, красиве світле приміщення, завжди грає приємна музика.

item

Саша Острікова

Виправляю прикус, американськими капами інвізілайн в цій клініці. Всім рекомендую! Дають найкращу ціну.

item

Олена

Красива посмішка - одна з ознак успішної людини!

Замовте дзвінок персонального менеджера, щоб отримати консультацію про можливості, які дають елайнери Invisalign та інші послуги центру ортодонтії iOrtho

Почати Лікування

Запишіться до нашого ортодонта, щоб провести діагностику і отримати повну консультацію про можливості, які дають елайнери Invisalign.

Закрити меню

Отримуйте знижку -50% на консультацію ортодонта та 3D-сканування усмішки