• +38 (044) 334 45 25
 • +38 (068) 220 88 55
 • info@iortho.com.ua
 • Пн - СБ 9:00 - 21:00

Елайнери Invisalign®


 • Виправлення прикусу без брекетів.
 • Комфортні та прозорі капи.
 • Гарантія 5 років.

Унікальна технологія виправлення прикусу Invisalign®


Естетичність

Прозорі і тонкі елайнери Invisalign® непомітні для оточуючих. Ви не будете хвилюватися про свою зовнішність і зможете вільно спілкуватися з людьми, вирішуючи ділові або особисті питання.

Комфорт

Набір кап виготовляється персонально для кожного пацієнта. Перед розробкою індивідуального набору проводиться високоточна діагностика зубного ряду за допомогою унікальної програми ClinCheck.

Ефективність

Прозорі і тонкі елайнери Invisalign® непомітні для оточуючих. Ви не будете хвилюватися про свою зовнішність і зможете вільно спілкуватися з людьми, вирішуючи ділові або особисті питання.

Можливість зняття

Прозорі і тонкі елайнери Invisalign® непомітні для оточуючих. Ви не будете хвилюватися про свою зовнішність і зможете вільно спілкуватися з людьми, вирішуючи ділові або особисті питання.

Чим Invisalign® відрізняється від брекет-систем


Багатьох цікавить питання, що краще брекети чи інвізілайн. Пропонуємо розглянути детальніше, що саме відрізняє інноваційні напівпрозорі капи від брекетів.

ЕЛАЙНЕРИ INVISALIGN®

Елайнери Інвізілайн – це знімні конструкції, які у потрібний момент знімаються без допомоги лікаря.

Елайнери не здійснюють впливу на слизову, не травмують порожнину рота.

Капи Invisalign® не впливають на зуби та зубну емаль, завдяки знімній конструкції, можна забезпечити якісне очищення зубів.

З елайнерами ви чистите зуби як звичайно.

Капи інвізілайн виготовляються індивідуально, враховуючи усі особливості будови кожного зуба.

Елайнери напівпрозорі, тому практично непомітні. Вони не викликають естетичного дискомфорту та не впливають на спілкування з оточуючими.БРЕКЕТ-СИСТЕМИ

Брекет-системи самостійно зняти неможливо. Їх зняття – це кропітка та складна процедура, яку може здійснити лише спеціаліст.

Брекети можуть викликати подразнення слизових тканин, травмувати ясні та язик.

При використанні брекетів на зубах може розвиватись карієс.

Для брекетів потрібні спеціальні зубні щітки та особлива техніка очищення.

Брекети мають стандартну конструкцію та трішки корегуються під кожного пацієнта.

Брекет-системи завжди помітні, деякі моделі менш помітні. Крім того, вони здійснюють вплив на артикуляцію, що викликає незручності при спілкуванні.

Важливо також пам’ятати, що працювати з системою Invisalign® можуть тільки фахівці, що пройшли необхідне навчання та отримали потрібну кваліфікацію.

ВАРТІСТЬ

Вартість кожної послуги розраховується індивідуально та фіксується в особистому плані лікування.

ПОЧАТИ ЛІКУВАННЯ

Запишіться на консультацію. Фахівці нашої клініки оглянуть вас та призначать лікування, яке оптимально підходить саме у вашому випадку.

Чому iOrtho?


 • Наш стоматологічний центр є офіційним дистриб'ютором Invisalign® в Україні. Ми успішно працюємо з оригінальною продукцією Invisalign® та компанією "Align Technology". ​
 • Звернувшись до стоматологічного центру iOrtho, ви отримаєте кваліфікаційне лікування від досвідчених спеціалістів, а також всю необхідну інформацію та сертифікати якості продукції.
 • Ми використовуємо лише сучасне обладнання, забезпечуючи повну стерильність медичних інструментів та максимальну ефективність лікування.
 • Ви отримуєте повний комплекс послуг при разовій оплаті. У вартість входять УСІ консультації лікаря, матеріали та корегування, які можуть знадобитися у період лікування.
 • Гарантія – 5 років. Строк лікування може змінюватися, залежно від складності ситуації. Але працюючи з нами, ви можете звернутися до спеціаліста за додатковою консультацією або допомогою навіть після завершення лікування.
 • Ми забезпечуємо індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Ви завжди будете почуватися комфортно, завдяки увазі та чуйності нашого персоналу.

Гарна посмішка – одна з ознак успішної людини. 


Вона не тільки покращить вашу зовнішність, але й допоможе змінити ваш внутрішній світ, додавши впевненості у собі та даючи можливість вільно спілкуватися, відкрито посміхатися та радіти життю!

Почати Лікування

МИ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

 • +38 068 220 88 55
 • info@iortho.com.ua
 • м.Київ, вул.Саперне Поле, 3
  ЖК Бульвар Фонтанів

УВАЖАЕМЫЕ ДРУЗЬЯ

В нашей жизни самое главное – это здоровье. Сейчас очень важно, чтобы каждый человек относился к ситуации максимально ответственно.

В связи с этим, Стоматологический центр iOrtho приостанавливает прием пациентов в клинике до окончания карантина и стабилизации ситуации.

Вы можете получить всю необходимую информацию о лечении с элайнерами Invisalign у наших менеджеров в телефонном режиме.

Также Вы можете задавать интересующие Вас вопросы нашим специалистам по телефону
+38(068) 220 88 55

Будьте здоровы! Берегите себя и своих близких!

СПЕЦИАЛЬНОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ

НА КОМПЛЕКС УСЛУГ

Элайнеры Invisalign выровнять зубы капами Invisalign

Лечение с Invisalign
+
15% скидка на стоматологию