Сапфірові брекети


Отримати консультацію

Нерівні зуби і неправильний прикус часто доставляють масу незручностей людині. Крім неможливості правильно пережовувати їжу, іноді це спотворює мова і заважає посміхатися. Така проблема вирішується за допомогою знімних або незнімних конструкцій у вигляді брекетів. Сьогодні на зміну металевим формам прийшли більш якісні, майже непомітні і зручні для носіння сапфірові брекети. Стоматологічний центр iOrtho пропонує широкий вибір послуг, які спрямовані на усунення проблем із зубами і ротовою порожниною. Кожен пацієнт може отримати консультацію у будь-якого фахівця нашого центру, який проведе кваліфікований огляд і діагностику на сучасному обладнанні.

Що таке сапфірові брекети


Сапфірові прозорі брекети – це тип брекетів, які максимально наближені до природного кольору зубів людини і при цьому відрізняються надійною фіксацією.

Матеріал для виготовлення сапфірових брекетів

Використовуються штучно вирощені кристали сапфіра медичного призначення. Міцність такого матеріалу можна порівняти з алмазами. При цьому штучні сапфіри мають гіпоалергенними властивостями, а тому показані будь-якому пацієнтові.

Типи сапфірових брекетів


Існує два основних види, які використовуються в клініці iOrtho:

 • Безлігатурні брекети – система має особливу будову, де за допомогою замка відбувається замиканні і відповідно закріплення дуги.
 • Лігатурні брекети – система тримається за рахунок лігатур. Це кріплення в формі тонких кілець з дроту або гумок.

Щоб повністю виключити видимість брекетів, металеві дуги покривають білим покриттям по типу тефлону.

Основні переваги

 • естетичність і природність дозволяє робити вибір, як дорослим, так і підліткам на користь таких систем;
 • термообробка кожного кристала сапфіра робить його максимально міцним (не кришаться, не тріскаються);
 • обтічна форма дозволяє швидко звикнути до брекетів;
 • показані для корекції будь-яких проблем із зубним рядом;
 • виключається хімічна реакція з тютюном, кавою або спиртними напоями, а значить, колір залишиться без змін;
 • на системі не утворюється наліт після прийому їжі.

Процедура установки сапфірових брекетів

 • Діагностика. Фахівці стоматологічного центру iOrtho проводять повне обстеження всієї порожнини рота, включаючи проблемну зону. Сюди може входити рентген і ортопантомограмма. Після цього лікар пропонує варіанти брекетів, де спільно з пацієнтом вибирається оптимальний.
 • Підготовчі роботи. В обов’язковому порядку проводиться санація порожнини рота, яка включає лікування карієсу, видалення каменів, усунення дефектів тканин, професійну гігієну та інше. Тільки на здорові зуби може встановлюватися брекет.
 • Зняття зліпків. Оскільки кожна брекет-система виготовляється індивідуально, потрібно зняття зліпка з обох щелеп. Фахівці виготовлять робочий макет, який дозволить точно підігнати брекети під форму зубів пацієнта.
 • Виготовлення конструкції. Лікар замовляє систему, яка виготовляється тривалий час з урахуванням індивідуального розташування зубів і форми брекета.
 • Установка. Протягом одного прийому стоматолог встановлює систему за 2-3 години. Здійснюється кріплення кожного зуба спеціальним клеєм з подальшим з’єднанням дугами. Кілька днів може відчуватися дискомфорт від тиску дуг.

Догляд після установки

 • чистка брекетів спеціальними Монопучкова щітками або з V-подібним вирізом, йоржиками для брекет-систем, іригатором. Невід’ємними залишаються процедури чищення зубів зубною пастою, полоскання засобами і застосування зубної нитки вранці і ввечері; </ li>
 • слід уникати твердої їжі: горіхів, чіпсів, снеків, карамелі, ірисок і ін .;
 • раз на місяць потрібно відвідування ортодонта для корекції положення дуг, щоб максимально вирівняти зубний ряд.

Вартість сапфірових брекетів в клініці iOrtho


Ви можете ознайомитися з розцінками на послуги з установки сапфірових систем в розділі «Ціни». Разом з послугою ви отримуєте тільки якісну роботу наших фахівців, яка виключає збільшення проблем із зубами. Слідкуйте за нашими цінами, знижками і акціями!

Почніть установку брекетів з простого кроку!


Залиште свої контакти і запишіться на прийом до стоматолога-ортодонта

Почати Лікування

МИ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

2022 iOrtho. All Rights Reserved.