Питання – відповіді

Ми з радістю відповімо на ваші запитання про технологію Invisalign® та її застосування в ортодонтії, а також про лікування в нашому стоматологічному центрі. Ви можете відправити електронний запити нашим фахівцям або зв’язатися з нами за вказаними телефонами.

Також можете ознайомитися з найчастішими питаннями наших пацієнтів.

Система виправлення прикусу Инвизилайн застосовується у дітей з 12 років.

Так. Технологія Invisalign® допомагає вирішити більшість проблем з прикусом як у підлітків, так і у дорослих.

Оригінальні капи Invisalign® виготовлені з прозорого полімерного матеріалу. Він повністю безпечний і гіпоалергенний.

Тривалість лікування визначається ортодонтом після огляду і діагностики. Курс терапії може тривати від кількох місяців до кількох років.

Елайнери Invisalign® можна і потрібно обов’язково знімати під час їжі і гігієни зубів. Також ви можете знімати капи в особливих випадках.

Знімні капи Инвізілайн не викликають хворобливих і неприємних відчуттів. Коли ви одягаєте новий набір кап, до них треба звикнути, однак, це не викликає дискомфорту. Елайнери не впливають на поверхню зубів, та не можуть травмувати язик або губи.

Оригінальні елайнери виробляються на єдиному заводі американської компанії “Align Technology”, яка запатентувала цю технологію виправлення прикусу в 1998 році.

Ми пропонуємо кілька варіантів лікування: I7, Lite, Teen і Full. Вартість залежить від необхідного пакета. Наш центр пропонує найвигідніші ціни на Инвізілайн, так як ми є єдиним офіційним дистриб’ютором компанії-виробника. Більш детальну інформацію про вартість ви можете знайти на сторінці Послуги.

Елайнери Invisalign® використовуються для вирішення багатьох ортодонтичних проблем. Отримати інформацію про конкретний випадок ви можете, записавшись на консультацію до нашому ортодонта.

МИ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

2022 iOrtho. All Rights Reserved.

Отримуйте знижку -50% на консультацію ортодонта та 3D-сканування усмішки