Стоматологічний центр iOrtho

Клініка iOrtho піклується про своїх пацієнтів та надає лише якісне лікування, тому у нас проводиться суворий відбір лікарів-стоматологів та їх помічників.

Про нас

Стоматологічний центр iOrtho

Стоматологічний центр iOrtho створений для того, щоб забезпечити найбільш ефективне лікування ортодонтичних проблем у дорослих та дітей із застосуванням технології Invisalign®.

Хто ми?

Сучасна стоматологія

Ми подбали, щоб нашим пацієнтам було максимально комфортно проходити лікування. Саме тому ми використовуємо лише сучасне запатентоване обладнання.
Ми отримуємо оригінальну продукцію Invisalign® безпосередньо від заводу виробника “Align Technology”. Завдяки цьому ми даємо найбільш вигідну ціну на лікування елайнерами, а готові каппи для виправлення прикусу доставляються до нашого центру вже через 7 днів після затвердження програми лікування.
Звертаючись до стоматологічного центру iOrtho, ви отримаєте комплексне лікування ортодонтичних проблем сертифікованих фахівців, які мають великий практичний досвід роботи.
Ми гарантуємо нашим пацієнтам дбайливе ставлення, персональний підхід та якісне лікування за допомогою оригінальної запатентованої продукції.
Зв’яжіться з нами, щоб дізнатися детальну інформацію про послуги, які пропонує стоматологічний центр iOrtho.

Наші послуги

Ми пропонуємо нашим відвідувачам всі види естетичних та лікувальних стоматологічних послуг

Звʼязок з нами

Гарна посмішка – одна з ознак успішної людини!

Запишіться до нас, щоб провести діагностику та отримати повну консультацію.    Scroll to Top